- 0 +
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA >> Szpital >> Aktualności

Strona nr 18  19

Data dodania: 31.05.2012

Program promujący zdrowie: dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo w pracy

W ramach realizacji programów promujących zdrowie 11 maja 2012 r. odbyło się spotkanie edukacyjno - informacyjne w związku z obchodami „Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy".

Data dodania: 02.05.2012

Otwarcie odnowionego Oddziału Dziecięcego

otwarcie oddziału dziecięcegoW piątek, 27 kwietnia w sali konferencyjnej „Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach" Sp. z o. o. odbyła się uroczystość poświęcona otwarciu odnowionego oddziału dziecięcego.

Data dodania: 16.04.2012

Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 22 marca 2012r miały miejsce jednodniowe praktyki w ramach projektu „Dzień Przedsiębiorczości" organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości przy współpracy Kancelarii Prezydenta RP. Praktykę realizowało 13 uczennic II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach.

18  19

Program RegionalnyMazowszeUnia Europejska