Home Site Map Kontrast Rozmiar tekstu
dla kontrahentów
zaloguj się
Jesteś tutaj: BIP >> Informacja o prowadzonych rejestrach i ewidencjach
Informacja o prowadzonych rejestrach i ewidencjach

W Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o. prowadzone są rejestry w zakresie spraw administracyjnych, organizacyjnych, prawnych, medycznych oraz zintegrowanego systemu zarządzania jakością.

Archiwizowanie danych reguluje Rozporządzenie Ministra Kultury z dnia 16.09.2002r. w sprawie postępowania z dokumentacją, zasad jej klasyfikowania i kwalifikowania oraz zasad i trybu przekazywania materiałów archiwalnych do archiwów państwowych - Dz. U. Nr 167 poz. 1375 oraz Instrukcja Kancelaryjna Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Sp. z o.o., wprowadzona zarządzeniem Prezesa spółki.

Natomiast udostępnianie danych zawartych w posiadanej dokumentacji medycznej odbywa się zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18.08.2001r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej, sposobu jej prowadzenia oraz szczegółowych warunków jej udostępniania (DZ.U. Nr 88 poz. 966).

Informacja o publikacji dokumentu

Data publikacji:
Osoba udostępniająca na stronie:

Rejestr zmian - Pokaż

Lp Osoba Opis zmiany Szczególy Data